o nas oferta galeria kontakt mapa strony

skislowacja.pl > Oferta/
Oferta

Region liptowski (Liptów)
BESENOVA
WYCIECZKA WIRTUALNA
Mała miejscowość na Liptovie, blisko granicy z Polską, słynna z nowoczesnego kompleksu otwartych, całorocznych basenów z wodą termalną.
zobacz oferty z miasta BESENOVA
DONOVALY
jeden z większych ośrodków narciarskich na Słowacji, położone na granicy Niskich Tatr i Wielkiej Fatry. Do dyspozycji ok. 16 wyciągów narciarskich, ponad 11 km na bieżąco ratrakowanych tras narciarskich, a spośród 17 tras zjazdowych, ponad 7 km jest sztucznie zaśnieżanych.
zobacz oferty z miasta DONOVALY
JASNA pod Chopokiem
najwyższe szczyty Niskich Tatr to Dumbier (2043 m. n. p. m.) oraz Chopok (2024) co stwarza doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych a w szczególności narciarstwa.
zobacz oferty z miasta JASNA pod Chopokiem
LIPTOVSKI JAN
miejscowość uzdrowiskowa położona w Tatrach Niskich otoczona przepiękną doliną. Cudowna okolica z przepięknymi trasami spacerowymi.
zobacz oferty z miasta LIPTOVSKI JAN
LIPTOVSKI MIKULASZ
centrum regionu Liptov. Blisko znajduje się TATRALANDIA z nowoczesnym kompleksem basenów z wodą termalną – całoroczny. NARTY - w odległości ok. 14 km znajduje się centrum narciarskiego w Jasnej pod Chopokom, 9 km – małe centrum narciarskie w Liptowskim Janie, 24 km – Rużomberok, 48 km Strbske Pleso w Tatrach Wysokich.
zobacz oferty z miasta LIPTOVSKI MIKULASZ
LUCKY
uzdrowisko położone w północnej części Słowacji, w odległości ok. 20 km od Liptowskiego Mikulasza, ok. 5 km od Besenovej (otwarte, całoroczne kąpielisko z wodą termalną) w pobliżu jeziora Liptovska Mara.
zobacz oferty z miasta LUCKY
PODBANSKE
miejscowość położona w zachodniej części Tatr Wysokich, na wysokości 940 m n.p.m., na miejscu wyciągi narciarskie, ok. 8 km od centrum narciarsko-turystycznego - Strbskie Pleso.
zobacz oferty z miasta PODBANSKE
RUZOMBEROK
jest jednym z głównych miast Liptova. Leży przy głównej trasie Poprad - Žilina. W 1997 roku ośrodek zyskał certyfikaty FIS w dyscyplinach slalom i slalom gigant. Przy wyciągach parkingi.
zobacz oferty z miasta RUZOMBEROK
Biuro Turystyczne
"Bezkresy"
tel: 022 826 05 90
tel/fax: 022 826 52 68
bezkresy@bezkresy.pl
gg: 9668864
ul. Krakowskie
Przedmieście 13/14
00-071 Warszawa
Zaplanuj podróż
Start:


Cel:


(c) 2007 Bezkresydesign by WOW Studio | hosting & coding AGMK.net | Usługi informatyczne